Nauja prekė

Vitrina pagaminta Italijoje, gamintojas GIORGIO CASA, kolekcija Memorie Veneziane. Klasikinio stiliaus vitrina yra pagamintas iš medžio masyvo. Apdaila gali būti pasirenkama iš gamintojo siūlomų spalvų.

Natūralaus medžio spalvos P, F1 ir F2 gali būti su aukso arba sidabro spalva dekoruotais drožiniais. O visos kitos pasirinktos spalvos be aukso/sidabro padengimų ant drožinių.

1300 Prekės

Indauja MEMORIE VENEZIANE

1 479,96 €

2 114,23 € su PVM

-30%

Sumažinta kaina!

Add to collection

Apie prekę

Vadovaudamasis ilgamečiais įgūdžiais dailidė kruopščiai drožinėdamas mūsų baldus paverčia į tikrą vientisą skulptūrą. 

Tik su tradicine amatų aistra gali būti sukurti puikūs, artistiški baldai, galintys prideti išskirtinę vertę jūsų namuose.

Itališka baldų gamykla Giorgiocasa buvo įkurta prieš kelis dešimtmečius Giorgio Mozzo. Savo patirtį kuriant baldus jis perdavė savo dviem sūnums, mokydamas juos "pajausti erdvę". Gamykla specializuojasi  svetainės, valgomojo, miegamojo baldų gamyba, taip pat tekstilės ir aksesuarų įvairovė. Baldai klasikinio stiliaus pagaminti iš medžio masyvo. Apdaila - lakas arba dažai (sendintu efektu) . Modeliai puošiami drožyba, piešyba  bei mozaikomis. Kai kurios kolekcijos elementai yra vieningi - jie gali dominuoti miegamojo ar valgomojo kambariuose. Gamykla žinoma tiek vidaus, tiek tarptautinėje rinkoje.

Charakteristikos

Aukštis219
Plotis47
Ilgis73

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: