Nauja prekė

2 durų vitrina pagaminta Italijoje, gamintojas GIORGIO CASA, kolekcija Memorie Veneziane. Klasikinio stiliaus vitrina yra pagamintas iš medžio masyvo. Apdaila gali būti pasirenkama iš gamintojo siūlomų spalvų.

700 Prekės

Indauja MEMORIE VENEZIANE

2 098,30 €

2 997,57 € su PVM

-30%

Sumažinta kaina!

Add to collection

Apie prekę

Prisiminimai apie Veneciją šiandien, rytoj ... amžinai!  

Kodėl mesti viską ir pereiti prie šiuolaikinio klasikinio stiliaus komforto, jei jūsų namai gali tapti tikru simboliu nesenstančios elegancijos?

Memorie of Venice kolekcija sukurta dekoruoti geriausių namų interjerus šiandien. Saugumas, žinojimas, kokybė, harmoningos formos, rafinuotas detales, apdaila iš medienos leisti kuo geriau kurti laisvę ir pritaikyti kiekvienuose namuose.

Vadovaudamasis ilgamečiais įgūdžiais dailidė kruopščiai drožinėdamas mūsų baldus paverčia į tikrą vientisą skulptūrą. 

Tik su tradicine amatų aistra gali būti sukurti puikūs, artistiški baldai, galintys prideti išskirtinę vertę jūsų namuose.

Itališka baldų gamykla Giorgiocasa buvo įkurta prieš kelis dešimtmečius Giorgio Mozzo. Savo patirtį kuriant baldus jis perdavė savo dviem sūnums, mokydamas juos "pajausti erdvę". Gamykla specializuojasi  svetainės, valgomojo, miegamojo baldų gamyba, taip pat tekstilės ir aksesuarų įvairovė. Baldai klasikinio stiliaus pagaminti iš medžio masyvo. Apdaila - lakas arba dažai (sendintu efektu) . Modeliai puošiami drožyba, piešyba  bei mozaikomis. Kai kurios kolekcijos elementai yra vieningi - jie gali dominuoti miegamojo ar valgomojo kambariuose. Gamykla žinoma tiek vidaus, tiek tarptautinėje rinkoje.

Charakteristikos

Aukštis219
Plotis47
Ilgis143

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: